صفحه اصلی > نمایشگاه ها  > نمایشگاه صنعتی سازی ساختمان Techno Buildex 2014 
نمایشگاه صنعتی سازی ساختمان Techno Buildex 2014

نمایشگاه صنعتی سازی ساختمان Techno Buildex 2014

مکان: تهران، مصلای بزرگ حضرت امام خمینی (ره)، سالن شبستان

زمان: 3 تا 6 آبان ماه 1393

شرکت حافظین ره آورد نماینده رسمی شرکت تله تاسک از بلژیک در سراسر ایران اقدام به واگذاری نمایندگی رسمی می نماید. 

 

در هر جایی که باشید در خانه خود هستید.

 در هر نقطه از دنیا که باشید می توانید به خانه یا آپارتمان خود دسترسی پیدا کنید و سریع وسایل خود را کنترل نمایید موبایل یا کامپیوتر با استفاده از بستر مخابرات و جی پی آر اس تنها چیزی است که نیاز دارید این برنامه به شما در عین واحد نشان می دهد که چه اتفاقی در حال انجام است شما می توانید به راحتی همه چیز را مانیتور نمایید.

تله تاسک با سابقه 40 ساله خود سیستم هوشمند خانگی با راه حل های به روز به شرح ذیل ارائه می دهد:

خانه هوشمند چیست؟

خانه هوشمند به اجتماع همه دستگاههای الکترونیکی و سیستم های مختلف که در یک خانه گفته می شود این سیستم یکپارچه تک تک سیستم ها و مدارهای داخل شبکه را به هم متصل می کند که فواید زیادی را به همراه دارد.

خانه هوشمند به بهینه سازی مصرف انرژی در یک آپارتمان نیز اطلاق می شود سیستم TDS شما تنها کنترل پرده و نور خانه نمی باشد بلکه کلیه پکیج های الکترونیکی شامل لامپ ها، پرده ها، سایه بانها، لوازم برقی آشپزخانه، رطوبت سنج ها، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، سیستم صوتی و تصویری، آلارم، سیستم های امنیتی و آیفون تصویری دوربین مداربسته و غیره را در غالب یک سیستم واحد و یکپارچه کنترل می نماید و به شما امکان تبادل اطلاعات با گوشی های همراه، تبلت و کامپیوتر شخصی را می دهد.

بهینه سازی مصرف انرژی:

خانه های آینده نه تنها دارای راحتی، گرمی و امنیت می باشند بلکه شامل یک سیستم هوشمند می باشند که

بهینه سازی در مصرف را به همراه دارد همانطور که می دانید هزینه انرژی روز به روز اضافه می شود که در نهایت باید برای ساعت به ساعت آن براساس تعرفه های موجود هزینه پرداخت کرد بنابراین یک سیستم هوشمند برای کنترل مصرف ضروری به نظر می رسد.

سیستم مدیریت انرژی تله تاسک، سیستم اندازه گیری هوشمند، پنل های خورشیدی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و سیستم مصرفی باد و غیره را یکپارچه و بهینه می نماید.

سیستم تله تاسک با استفاده از جدیدترین نرم افزارهای هوشمند امکان هرگونه مدیریت را به شما می دهد.

روزانه بیشتر دستگاههای خانگی از جمله وسایل صوتی و تصویری، گرمایش و سرمایش، دوربین های مداربسته و وسایل آشپزخانه مانند گاز، فر، مایکرویو و یخچال و وسایل نقلیه الکترونیکی هوشمند و ... به شبکه وصل می شود شما تمام این وسایل را با موبایل و کامپیوتر خود از بیرون منزل می توانید کنترل نمایید. استراتژی تله تاسک براساس توسعه وسایل موجود و تکنولوژی روز دنیاست.

آسایش و راحتی:

این خیلی خوشایند به نظر می رسد که شما نیاز به این ندارید که پس از ترک خانه به خاطر بیارید که آیا سیستم تهویه هوا یا سیستم سرمایشی یا گرمایشی خود را خاموش یا روشن نموده اید یا اینکه نگران باشید پرده های برق شما به خاطر بازماندن پنجره ها در هنگام ترک خانه به صورت تصادفی آسیب ببینند شما می توانید در آرامش به استراحت خود بپردازید در حالی که می دانید که اگر چراغ های پذیرایی خانه خود یا گاراژ یا گلخانه خود را فراموش کرده اید که خاموش کنید سیستم TDS این را پس از مدتی به صورت اتوماتیک انجام می دهد.

با تله تاسک شما نیاز به یک دانش تخصصی برای استفاده از دستورالعمل های خانه هوشمند ندارید کلیدهای استاندارد تاچ امکان استفاده آسان را می دهند هر دستورالعملی به صورت گرافیکی نمایش داده و به سادگی قابل فهم و دسترسی

می باشد.

طراحی:

تشخیص نیازهای شما در طراحی داخلی سیستم دیده شده است هر یک از تاچ پنل ها به صورت جداگانه می توانند کارایی خود را نشان دهند این پنل ها را در رنگهای متنوعی طراحی شده اند، امکان اینکه طبق سلیقه شما پنل ها طراحی شوند وجود دارد.

تکنولوژی:

تمام ارتباطات به Auto bus پر سرعت متصل می شوند و این ارتباطات شامل کلیدها و پریزها، تاچ پنل ها، سنسورها و غیره می باشند و آپارتمان شما می تواند از راه دور توسط بستر شبکه IP GPRS سازماندهی و مانیتورینگ شود.

سیستم کنترل برج تله تاسک:

کنترل برجها، مراکز بزرگ تجاری و صنعتی و هتل ها و فرودگاههای کشور یک راه حل کامل براساس مدیریت و امنیت ساختمان های چند بلوکی مدیریت کامل روی آلارم های برج یا مجتمع خود داشته باشید شما می توانید از راه دور سیستم سرمایش و گرمایش و روشنایی و دسترسی کلیه پارامترهای موجود در برج را کنترل کنید و یا حتی پارامترهای مانند فشار، سطح دما، میزان انرژی را مانیتور نمایید.

نرم افزار Control Tower با ترکیب با Domestics over IP این امکان را به شما می دهد به طور مثال یک اپراتور از پشت کامپیوتر شخصی خود می تواند مجموعه ای از هتل ها و فروشگاهها و بلوک های آپارتمانی را کنترل کند و به طور مثال آپارتمان 7 از بلوک 3 که شامل 14 واحد آپارتمان می باشد. زمانی که آلارم به صدا در می آید اپراتور متوجه آن شده یک پیغام برای اپراتور ارسال می شود بعد از اقدامات لازم دوباره آلارم تنظیم می شود و کلیه وقایع و اتفاقات یک Log را در نرم افزار ثبت می کند و رویداد در پایگاه داده نرم افزار ثبت می شود اپراتور همچنین می تواند رویدادها را روی نقشه ساختمان دنبال کند و یک نگاه کلی از شرایط به وجود آمده به دست آورد او می تواند کلیه فیوزها را در تابلوی برق ساختمان، کلیدها و پریزها و دوربین های داخل کوچه و درب های دسترسی و غیره را از طریق نقشه موجود چک نماید.

چرا تله تاسک؟

قدمت و سابقه 27 ساله، قیمت، کیفیت، تجربه و سهولت در راه اندازی، پشتیبانی سریع در محل و گارانتی سه ساله تعویض

نشانی: خیابان ولیعصر ، خیابان بزرگمهر، ساختمان 20،         طبقه 4، واحد 8

تلفکس:   5-22909874- 6-66498185 - 009821

پست الکترونیکی: info@hafezin.com

نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

Address: Unit 8, 4th floor, No. 20, bozorgmehr Road, Valiasr St., Tehran-Iran

   22909874-5 - Telefax: (009821) 66498185-6

E-mail: info@hafezin.com

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه شرکت های تخصصی حافظین می باشد.